medvědí fóry

Fór z pólu

30. června 2010 v 0:44 | Evžen
Jdou dva lední medvědi, otec a syn, po severním pólu. Najednou se zastaví a syn se zeptá: "Tatí, opravdu jsme lední medvědi?" "Jo, jsme lední medvědi." odpoví otec. "A nejsem třeba medvídek koala?" "Ne, nejsi medvídek koala." "A nejsem třeba grizly?" "Ne,nejsi ani grizly." "A tatí, nejsem třeba medvídek panda?" ptá se klučina. "Ne, nejsi medvídek panda." a jdou zase dál. Za chvíli syn:" A tatí! Vážně jsem lední medvěd?" "Jo, určitě jsi lední medvěd. Proč se na to pořád ptáš?" na to otec. "Víš, tati, mě je vážně hrozná zima!"

Placatý fór

30. června 2010 v 0:38 | Evžen
Medvěd se za studené války rozhodne emigrovat do Německa. Šlape si to takhle k hranicím a potká zajíce. Zajíc se ho ptá, kam jde. Medvěd mu odvětí, že do Němec. Zajíc: "Vem mě s sebou." Tak si ho medvěd strčí do kapsy. Přijde k hranicím a tam se ho celník ptá, kam jde. "Ale, jdu na chvíli za kámošem do Němec." Celník si ho prohlíží a říká: "Co to máte v kapse?!" Medvěd se pořádně plácne přes kapsu a praví: "Ale, to mám jen fotku zajíce."

Víte co dělat?

18. června 2010 v 16:34 | Evžen
- Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách?

- Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.

Nespokojený medvěd

18. června 2010 v 16:31 | Evžen
Medvěd se rozhodne emigrovat do Německa. Šlape si to takhle k hranicím a potká zajíce. Zajíc se ho ptá, kam jde. Medvěd mu odvětí, že do Němec.

Zajíc: "Vem mě s sebou."

Tak si ho medvěd strčí do kapsy. Přijde k hranicím a tam se ho celník ptá, kam jde. "Ale jdu na chvíli za kámošem do Němec." Celník si ho prohlíži a říká co to máte v kapse!

Medvěd se plácne přes kapsu a praví: "Ale, to je jen fotka zajíce."

A pak jim něco věřte!

18. června 2010 v 16:31 | Evžen
Jde turista Ondřej po Tatrách a najednou se před ním zjeví obrovský medvěd. Ondřej začne utíkat a popři tom se začne modlit: "Pane Bože, dej tomuto medvědovi křesťanské city."

Vítr přestane foukat, řeka přestane téct, medvěd se zastaví. Najednou se ozve hlas Boží: "Ondřeji, clý život mě popíráš, a najednou, ve chvíli tvé nejvyšší nouze se na mne obrátíš? Tak dobrá," řekl a stichl.

Ondřej si odfoukl. Vítr začal mírně vát, řeka začala znovu téct.

Medvěd se v ten moment postaví na zadní, sepne tlapy a říká:

"Děkuji ti, Bože, za požehnání jídla, které se od Tebe chystám přijmout a buď svaté slovo Tvoje. Amen."

I medvědice mají své problémy

18. června 2010 v 16:31 | Evžen
Plavou dvě medvědí samice přes jezero a za jednou z nich zůstává široká červená čara. Druhá se jí ptá:

"Prosím tě, co to máš za nemožný způsoby?"

Druhá říká:

"Ale to víš, mám ty své týdny!"

"No to vidim, sakra, ale copak ty nepoužíváš ovce?"

Televize

18. června 2010 v 16:31 | Evžen
Jde medvěd po lese a potká zajíce, jak si nese televizi. Povídá mu: "Zajíci kde si vzal tu televizi?"

Zajíc na to:"Ale jdu takhle po lese a potká mě liška. Zašli jsme k ní do doupěte, popili sme a když už byla celkem nalámaná, lehla si, roztáhla nohy říká mi. Zajíci, teď si mužeš vzít všechno co chceš. No tak jsem vzal tu televizi a jdu domů."
 
 

Reklama